باز نوبت ماست که بایستی زندگی کنیم!

باز نوبت ماست که بایستی زندگی کنیم!
 اسفند ۲۸, ۱۳۹۹  goroob online  اخبار
باز نوبت ماست که بایستی زندگی کنیم!

سالی دیگر گذشت و یک سال دیگر هم تمام شد، سالی که یک بار دیگر نیز نشان داد که روزهای سخت و مصیبت بار، سرانجام تمام شدنی هستند. گذشت سال یک بار دیگر برای ما نشان داد که این روزهای سخت سنگین و سهمگین، برای ما همیشگی نیستند گرچه همیشه با ما هستند و خود را ابدی می نمایانند. گرچه چهره خورشید در سرزمین ما هنوز هم اندوهناک است اما خوشحالیم که توانستیم نه یک سال دیگر، که قرن دیگری را به اتمام برسانیم تا نشان دهیم هنوز هم می توان از عمر روزهای سهمناک کاست و زندگی جدیدی را در قرن جدیدی آغاز کرد.

یک سال دیگر آغاز گردید تا یک بار دیگر نشان دهد که هنوز می توان به عمر کوتاه سیاهی ها امیدوار بود، هنوز می توان به روزهای زیبا اندیشید، هنوز می توان امیدوار بود، هنوز می توان به رویاهای زیبایی اندیشید که خود را برای ما دست نایافتنی می نمایند، و هنوز می توان به حرکت خود به سوی خوشبختی ادامه داد حتی اگر آینده روشنی هم در پیش نباشد.

سال دیگری آغاز گردید و ما یک بار دیگر نشان خواهیم داد که می خواهیم به همدیگر عشق بورزیم، می خواهیم به انسان ها کمک کنیم تا دوستان خود را بیابند نه دشمنانشان را، می خواهیم به انسان ها نشان دهیم که خداوند هر روز با خورشید سربرمی آورد و بر زمین فرود می آید تا خوشبختی را در دستان مردم قرار دهد، می خواهیم نشان دهیم که می توان راه های پایان ناپذیر را به پایان برد، می خواهیم نشان دهیم که هنوز می توان با قلب های اندوهگین دردها را تحمل کرد، هنوز می توان به آزادی اندیشید، و هنوز هم می توان زندگی کرد در حالی که زندگی را از ما دریغ می دارند.

باز دوباره یک سال دیگر آغاز گردید و ما هم باز یک بار دیگر می خواهیم بگوییم که روزهای زیبایی را زندگی خواهیم کرد چرا که دیگر حالا نوبت ماست که می خواهیم زندگی کنیم!

■ عکس: سحر حبیبی

 

■ راههای ارتباط با ما:

تلگرام: 09147760366

دفتر: 35570160-041

وب سایت: www.goroobonline.ir

ایمیل: goroobonline@gmail.com

کانال تلگرام: t.me/goroobonline

صفحه اینستاگرام: goroobonline@


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق متعلق یه نشریه می باشد

طراحی سایت ، فرابین پندار تبریز