انتشار شماره 38 مجله انجمن |ویژه فرصتهای سرمایه گذاری شهر جدید سهند

انتشار شماره 38 مجله انجمن |ویژه فرصتهای سرمایه گذاری شهر جدید سهند
 بهمن ۱۴, ۱۳۹۹  goroob online  اخبار , انجمن
انتشار شماره 38 مجله انجمن |ویژه فرصتهای سرمایه گذاری شهر جدید سهند

انتشار شماره 38 مجله انجمن |ویژه فرصتهای سرمایه گذاری شهر جدید سهند

شهر جدید سهند شهری بمنظور ایجاد تعادل جمعیت در منطقه، رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و تامین مسکن در آغاز دهه هفتاد در فاصله 20 کیلومتری جنوب غربی تبریز و در دامنه کوه زیبای سهند با افق جمعیتی 205 هزار نفر جانمایی شد. برخورداری از ارتفاع 1700 متری از سطح دریا و مشرف بودن به دره های سرسبز و خوش آب و هوای اسکو با چشمه های گوارا، وجود دهکده توریستی کندوان و تفرجگاههای ساحلی دریاچه ارومیه و استقرار دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما ویژگیهای ممتازی است که شهر جدید سهند را بعنوان شهری سالم و ایمن به اولین گزینه انتخاب برای سرریز جمعیتی کلانشهر تبریز شهر اولین ها تبدیل کرده است.
در حال حاضر زیرساختها و تاسیسات زیربنایی شهر از جمله آزادراه تبریز- سهند و اتصال آن به قطار شهری تبریز و حومه همزمان با توسعه شهر فراهم گردیده و خدمات روبنایی از قبیل مراکز خرید، شبکه بهداشت و درمان، پارکهای درون شهری، سالنهای ورزشی، فضاهای سبز شهری با نهضت جهاد فضای سبز با تحقق شعار هر شهروند یک درخت، مسیرهای اختصاصی دوچرخه، پیست اسب سواری، زمینهای تنیس، و… هویت و تعلق خاطر و آرامش خاصی برای ساکنین این شهر به ارمغان آورده است.
با توجه به فرصت های متعدد در توسعه شهری، اولین همایش الکترونیکی فرصتهای سرمایه گذاری شهر جدید سهند در آبان ماه سال جاری برگزار گردید تا به صورت تخصصی به فرصت های سرمایه گذاری در این شهر پرداخته گردد. در اولین همایش الکترونیکی فرصتهای سرمایه گذاری این شهر تعداد 13 فرصت سرمایه گذاری به جامعه سرمایه گذاران معرفی گردید و هم اکنون نیز در حال برنامه ریزی برای تحقق چهل فرصت دیگر سرمایه گذاری هستند.
آنچه در این فرصت ها حایز اهمیت است اینکه در تمام فرصت های سرمایه گذاری پیشنهادی، نرخ سود مناسبی برای اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند درنظر گرفته شده است.
همچنین تعداد بیست و چهار مدل جدید درآمدی برای این شهر در حال برنامه ریزی می باشد که بزودی عملیات اجرایی نمودن هر یک از مدل های مذکور آغاز شده و در نتیجه رونق بیشتری در حوزه اقتصاد شهری و متعاقبا سایر حوزه ها دیده خواهد شد.
آن چه در این شماره از مجله اقتصادی «انجمن» به آن پرداخت گردیده است، گزارشی مبسوط از اولین همایش مجازی سرمایه گذاری می باشد. انتشار شماره 38 مجله انجمن |ویژه فرصتهای سرمایه گذاری شهر جدید سهند

– نحوه تهیه مجله

با توجه به ضرورت های پیش آمده در نحوه توزیع نشریات، مجلات مختلف «گروه رسانه ای غروب» [شامل مجله انجمن- مجله غروب- مجله آلوارس- مجله هنر و اقتصاد] صرفا از طریق آبونمان توزیع و به فروش می رسد.
– راههای ارتباط با نشریه:
تلگرام: 09147760366
دفتر: 35570160-041
وب سایت: www.goroobonline.ir
ایمیل: goroobonline@gmail.com
کانال تلگرام: t.me/goroobonline
صفحه اینستاگرام: @goroobonline


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق متعلق یه نشریه می باشد

طراحی سایت ، فرابین پندار تبریز